Hotair.cz je ryze českou společností a nemá pobočky v žádných jiných zemích. V poslední době se bohužel na naší telefonní lince množí „reklamace“ vyplývající z koupě zboží, které sice máme v sortimentu, ale bylo zakoupeno na webech stejného kmenového jména hotair, avšak jiné národní domény popřípadě bylo zakoupeno na aukčních serverech. Společným jmenovatelem nákupů je ve všech případech klíčové slovo „hotair“ buď v názvu webu, bannerech na webech nebo v popisu produktů. Nechceme být spojování s aktivitami zahraničních firem, které zde v České republice nabízejí zboží nestandardním způsobem přes aukční servery nebo na rádoby českých webech s odkazy na „mateřskou“ firmu v zahraničí. Doporučujeme zvážit zejména právní aspekty nákupu od subjektů, které nejsou podnikateli na území České republiky, neboť tyto jsou zcela mimo kontrolu ČOI a dalších orgánů regulujících a kontrolujících pravidla na českém trhu. V případě jakéhokoli problému jste pak odkázání na legislativu a kontrolní orgány země, ve které je konkrétní podnikatelský subjekt registrovaný. Obdržené zboží navíc nemusí mít náležitosti vyžadované českým právním řádem jako je např. dvouletá záruční doba nemluvě o absenci rozumné podpory v případě nejasností s používáním výrobku.

Ještě jednou upozorňujeme, že jsme českou firmou, působící na tuzemském trhu již od roku 2000. Nejen z tohoto důvodu respektujeme aspekty českého právního řádu a navíc víme, že nejcenější zákazník je ten, který se k nám znovu vrací. Snažíme se mu proto vyjít vstříc nad definovaný rámec. Zboží týkající se klíčového slova „hotair“; tedy obecně pájení, prodáváme pouze na hotair.cz a stumobil.cz. Distancujeme se od webových stránek s doménami hotair.xx a s českými weby s odkazy na hotair.xx, které jsou do češtiny přeloženy částečně a texty připomínají strojový překlad pomocí webových translátorů. Naše zboží také nikdy nenabízíme prostřednictvím žádného obchodního či aukčního portálu.


Parametry nabízených výrobků

Produkty, které prodáváme jsou k nalezení i v konkurenčních nabídkách. Byť se jedná vzhledově o identické produkty, uvnitř šasi se většinou liší komponenty či elektronickou konstrukcí. Zejména se uvedené týká horkovzdušné pájecí techniky, mikropájek, předehřevů apod. Zde všichni shodně uvádí technické parametry z přiložených cizojazyčných manuálů a ty jsou bohužel ve vícero případech nadsazeny. Může se tedy stát, že v naší nabídce narazíte na produkt, který má uveden nižší příkon tepelného zdroje (hotair, mikropájka, předehřev) nebo nižší výkon kompresoru (hotair) než naleznete v nabídce konkurence. V takových případech uvádíme správné hodnoty potvrzené vlastním měřením. Popisované nesrovnalosti souvisejí především s tlakem prodejců a alternativních výrobců na masovější prodej - nesouvisejí s kvalitou námi nabízených produktů a postihují právě prodejce alternativních výrobků, kteří kladou nižší důraz na uvedení korektních údajů.


Ochranná známka HotAir

Naše firma je držitelem ochranné známky na slovní spojení HOTAIR po celém území Evropské unie (více informací). Bez našeho svolení nesmí být toto spojení použito v souvislosti s pájecí a servisní technikou.
Jsme tady s vámi už 20 let
Jsme tady s vámi už 20 let

Jsme tady s vámi už 20 let

Za tu dobu jsme ušli pěkný kus cesty.
Pokud vás zajímá náš příběh, čtěte více.
Děkujeme za vaši přízeň!