Internetový obchod

Náš internetový obchod není postaven na principu objednávka-shánění zboží-odeslání zákazníkovi ale na systému vlastního průběžně doplňovaného skladu. Statisticky můžeme garantovat 95% nabízeného zboží vždy na skladě a připraveného k okamžité expedici a to i ve vícero kusech.
                 
Fotografie produktů na stránkách nemusí zcela přesně odpovídat aktuálnímu zboží na skladě. Vzhledem k průběžné inovaci prodávaných produktů ze strany výrobce se může jejich design, umístění tlačítek nebo třeba i tvar šasi lehce odlišovat od fotografie produktu na našem webu. K aktualizaci fotografií dochází pouze při výrazné změně designu nebo tvarů.

Podpora produktů

Zakoupením zboží na eshopu www.hotair.cz získáte podporu získaných produktů na naší technické lince (pokud nebyla při dojednání ceny zboží při koupi podpora zúžena). Veškeré technické dotazy jsou zodpovídány v čase od 8:00 do 16:00 hodin v pracovní dny (pondělí až pátek) a to jen na telefonním čísle: +420 603 355 085. Mimo tento čas nebo na jiných našich číslech technické dotazy NEBUDOU ZODPOVĚZENY.

Jsme tady s vámi už 20 let
Jsme tady s vámi už 20 let

Jsme tady s vámi už 20 let

Za tu dobu jsme ušli pěkný kus cesty.
Pokud vás zajímá náš příběh, čtěte více.
Děkujeme za vaši přízeň!