Laboratorní zdroj KXN-30100D 0-30V/100A
Extrémně výkonný regulovaný impulzní laboratorní zdroj 30V/100A s digitálními měřidly obou veličin, signalizací omezení proudu a ochranami OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection). Jedná se o spínaný zdroj a není tedy zdaleka tak těžký jako ostatní zdroje stejného výkonu osazené klasickým transformátorem.
Kód produktu:
100010
Zboží je na cestě
Cena: 29403.00
Dostupnost: Zboží je na cestě 2026-07-13T18:15:55+02:00
Cena s DPH Cena bez DPH
ks
Stabilizovaný zdroj má výkon 3kW a je schopen na výstupních svorkách udržovat stabilní napětí v plném rozmezí regulace (0–30V) až do zátěže, představující odpor 0,3 Ohmů. Pozor – zdroj musí být připojen do okruhu 230V jištěného jističem 16A. Jistič 10A by nedovolil využít plného výkonu zdroje tj. odběr 100A při stabilizovaném napětí 30V na výstupních svorkách.
Maximální zatížení výstpních svorek:
Přední svorky max. 10A
Zadní svorky do plného odběru až 100A.
Parametry
Laboratorní zdroj
Druh zdrojespínaný
Připojení k počítačine
Počet kanálů1
Symetrické napájeníne
Režim zdrojeCC (Constant Current)CV (Constant Voltage)
Měřidladigitální
Rozlišení měřidla napětí (dílek) D=100 mV
Rozlišení měřidla proudu (dílek) D=100 mA
Přesnost měření napětí± 1 %
Přesnost měření proudu± 1 %
Zvlnění napětí< 0,5% Vout
Galvanické oddělení od sítěano
Izolační odpor> 20MΩ
Pracovní teplota-20°C až 50°C
Hmotnost8 kg
Napájecí napětí230V/50Hz
Rozměry (šířka - výška - hloubka) [mm]260-168-380 mm
Proud100 A
Napětí30 V
Váha balení [kg]:9 kg
Více parametrů
Laboratorní zdroj
Druh zdrojespínaný
Připojení k počítačine
Počet kanálů1
Symetrické napájeníne
Měřidladigitální
Přesnost měření napětí± 1 %
Přesnost měření proudu± 1 %
Zvlnění napětí< 0,5% Vout
Galvanické oddělení od sítěano
Izolační odpor> 20MΩ
Pracovní teplota-20°C až 50°C
Hmotnost8 kg
Napájecí napětí230V/50Hz
Proud100 A
Napětí30 V
Váha balení [kg]:9 kg
Extrémně výkonný impulzní laboratorní zdroj 15V/100A s ditálními měřidly obou veličin, signalizací omezení proudu a ochranami OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection). Jedná se o spínaný zdroj a není tedy zdaleka tak těžký jako ostatní zdroje stejného výkonu osazené klasickým transformátorem.
skladem6-25 ks Pozítří 15.05.2026 může být u Vás
Kód:
100002
skladem2-5 ks Pozítří 15.05.2026 může být u Vás
Kód:
Spínaný regulovaný zdroj napětí 0–15V a proudu 0–20A s aktivním chlazením.
Stejnosměrný spínaný regulovaný zdroj napětí 0–15V a proudu 0–50A s  aktivním chlazením. Zdroj je dimenzován na trvalé proudové zatížení 50A při jakékoli nastavené hodnotě napětí na výstupních svorkách. O chlazení stabilizačních prvků se stará vestavěný ventilátor. Pro aplikace, které vyžadují velké proudové zatížení jsou na zadní straně šasi k dispozici svorky pro silové vodiče. K pohodlnému nastavení napětí slouží víceotáčkový potenciometr.
Velmi výkonný spínaný laboratorní zdroj 30V/30A s ditálními měřidly obou veličin a signalizací omezení proudu. Jedná se o impulzní zdroj a není tedy zdaleka tak těžký jako ostatní zdroje stejného výkonu osazené klasickým transformátorem.
Laboratorní zdroj pro aplikace s velkým proudovým odběrem. 3060D je spínaný laboratorní zdroj 30V/60A s digitálními měřidly obou veličin, signalizací omezení proudu a ochranami OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection).
Zboží je na cestě
Spínaný regulovaný zdroj stejnosměrného napětí 0–500V a proudu 0–5A s aktivním chlazením.
skladem1 ks Pozítří 15.05.2026 může být u Vás
Spínaný regulovaný zdroj napětí 0–60V a proudu 0–20A s aktivním chlazením.